Ürün Gurubumuz
Alçak Tavan Vinç Döner Arabalı Vinç Elektrikli Zincirli Vinç Halatlı Vinç İkinci El Vinç Kaldırma Araçları ve Platformları Monoray Vinç Pergel Vinç Vinç İmalatı Vinç Kumanda Panosu Akım Alma Barası İthal Vinç Uzaktan Kumanda Yük Limitörü Resim Galerisi
Duyuru ve Haberler
ÜRÜNLERİMİZ

Portatif halatlı vinç: Bu vinç binâların duvar ve çıkıntılarına adaptörlerle tespit edilerek kullanılır. Küçük bir vinçtir. Portatif halatlı vinçler özellikle dükkân, toptan satış yeri ve mağazalarda kullanılırlar.

Halatlı vinçleri, 320 kg.den 100.000 kg.ye kadar, 6 farklı kasa büyüklüğünde, 26 farklı kaldırma kapasitesinde ve modüler olarak; Türkiye pazarına tarafımızdan sunulmaktadır. Ayrıca, düşük tavan yüksekliğinde kullanılmak üzere geliştirilmiş, özel modellerimiz de mevcuttur.

Bu çeşitlilik sayesinde; müşteriye özel uygulamalar limitsiz olarak sunulmaktadır. 1 Tondan 50 Tona Kadar Ağırlık Kaldırma Kapasitesine Sahip Olan Vinçlerimiz 4-8 Hareketli Olup Halat Boyları 6 Mt Den 32 Metreye Kadardır. İsteyen Müsterilerimize İstedikleri Halat Boyları Ayarlanabilmektedir.