Ürün Gurubumuz
Alçak Tavan Vinç Döner Arabalı Vinç Elektrikli Zincirli Vinç Halatlı Vinç İkinci El Vinç Kaldırma Araçları ve Platformları Monoray Vinç Pergel Vinç Vinç İmalatı Vinç Kumanda Panosu Akım Alma Barası İthal Vinç Uzaktan Kumanda Yük Limitörü Resim Galerisi
Duyuru ve Haberler
HAKKIMIZDA


Karınca Vinç Makina İnş. Turz. San. Tic. Ltd. Şti, 1985 Yılında başlamış olduğu vinç imalatı üreticisi makina imalat sektöründe kapsamlı kolaylıklar sağlayan ürünleri ile tanınan firmamız, imalatıyla müşterilerimize hizmet ve güven vermeye devam etmekteyiz.

Kalitesinden ödün vermeden ilerleyen firmamız; Vinç ve çelik konstrüksiyon vinç imalatı üretim konusunda yaptığı çalışmaların yanı sıra ürün yelpazesini genişleterek distrübütörlüklerine yenilerini eklemiştir. Vinç imalatı, Vinçler, Kaldırma araçları ve platformlar, İş makinesi, Yük asansörü, Kule iskele sistemi, Hareketli köprü vinçler, Mini vinç, Elektrikli zincirli vinç, Mekanik Ceraskal, Kaldırma araçları, Kablo arabaları, Raylı inşaat vinci, Vinç sistemleri, Monoray vinç, İkinci el vinçler ve Portal vinç, Pergel vinç, Halatlı vinç, Zincirli vinç, Vinç kancası, Vinç kumanda panosu, Arabalı monoray vinçler, Gezer köprülü vinçler, Çift kiriş gezer köprülü vinçler. Satış ve satış sonrası destek hizmetleri verilmektedir.

TSEK Kalite Belgesi ve CE AT Uygunluk Sertifikasına sahip olan Karınca Vinç Makina Vinçler, Kaldırma araçları ve platformları, İş makinesi, Sanayi Mah: Gümüşhane Cad: Amber Sok: No: 25 4. Levent Sanayi Bölgesi'nde 700m2 alanda vinç imalatı vinç komponentleri ve çelik konstrüksiyon konusunda üretim hizmet vermektedir.

Teknik Servis
Karınca Vinç Makina; Satış sonrası hizmetlerinin yanı sıra elektrik ve mekanik konusunda deneyimli uzman ekipleriyle müşterilerinin her an hizmetindedir. Karınca Makina Vinç; hem kendi imalatı olan hem de başka firmalara ait ürünlere müşteri ihtiyaç ve beklentilerini en iyi şekilde karşılamak amacıyla 7 gün 24 saat servis hizmeti veriyor.

Satış Sonrası Hizmetler
Karınca Vinç Makina; Tarafından satışı yapılan vinçlerin 2 yıl süresince garanti kapsamında servis, bakım, modernizasyon ve yedek parça ihtiyacını daha hızlı karşılamak amacıyla Firmamız üretimini yapmış olduğu vinçlerin bakım, onarım ve benzeri ihtiyaçlarını karşılamasının yanı sıra sektöründeki diğer firmalara ait olan vinçlerin bakım işlerini de yürütmektedir.

  • Montaj ve İşletmeye Alma Hizmeti
  • Periyodik Bakım Hizmeti
  • Bakım Onarım ve Parça Değiştirme Hizmeti
  • Ürün Yenileme ve Modernizasyon Hizmeti
  • Garanti Kapsamı Dışında Kalan Makina
  • Ekipmanların Taahhüt Hizmeti
  • Garanti Süresince Bakım ve Onarım Hizmeti
  • Elektrik Otomasyon Sistemleri Uygulamaları